Vývojové služby

Realizace online projektů na zakázku má svoje specifika. Díky našim zkušenostem, technologiím a nastavenému workflow dosáhneme při realizaci online projektů kvalitního výsledku. A přitom bude váš projekt stále dávat finanční smysl.

  • Proces strategických a kreativních služeb
  • Rozplánování technického vývoje
  • Vývoj na lokálním prostředí
  • Code review
  • Testování
  • Prezentace testovacího prostředí
  • Akceptace a nasazení do produkce
  • Dohled a údržba aplikace
Webové stránky

Webové stránky

V dnešní době jsou webové stránky nutností. Nejde však jen o to, aby jste webové stránky v rámci vašeho podnikání měli nasazené, ale jde především o kvalitu obsahu, přístupnost a optimalizaci pro jednotlivá zařízení. Responzivní design je již dnes samozřejmostí. Špatně vyladěné webové stránky mohou negativně ovlivnit prodeje a s tím i vaše podnikání a značku. Pomůžeme vám nalézt tu správnou cestu.

E-shopy

E-shopy

Chcete prodávat vaše produkty online? Pak je eshop tou správnou volbou právě pro vás. Na jednom místě tak můžete nabízet řadu různých výrobků a nebo se orientovat na jednu konkrétní značku, záleží jen na vás a vašich potřebách. My jsme tu od toho, aby jsme vám s tímto pomohli a vy se mohli dále soustředit a věnovat vašemu businessu.

Vývoj aplikací na míru

Vývoj aplikací na míru

Je jedno, pro jaký systém aplikaci chystáme. Vždy se zaměřujeme na její přínos pro uživatele, správné fungování a intuitivní používání. Dalším aspektem je pro nás moderní vzhled a zpětná kompatibilita. Společně s vámi jistě nalezneme to nejvhodnější řešení.

Informační systémy

Informační systémy

Chystáte se vytvořit nový informační systém, který uvede využívané informace do souvislostí a uspořádá je tak, že budete mít vše přehledné a vždy k dispozici? Ať už se jedná o platební systémy a nebo například systémy rezervační, jsme tu od toho, aby jsme vás dostali k vytyčenému cíly.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace jsou nedílnou součástí našich životů. Může se jednat o jednotlivé nástroje, hry a nebo aplikace informativního charakteru. Specializujeme se na systémy iOS a Android. Vždy chystáme prototypy, které dále testujeme, rozvíjíme a zlepšujeme tak jejich použitelnost. Vaši uživatelé si tak užijí intuitivní ovládání a moderní zpracování.

Integrace systémů třetích stran

Integrace systémů třetích stran

Zaujalo vás nějaké technické řešení a nevíte si s ním rady? Rádi by jste zkusili něco nového, ale nevíte, jakým způsobem tento nástroj integrovat do vašich stávajících stránek? Rádi vám s integrací pomůžeme. Vy se tak dál můžete věnovat svému podnikání.

Zabezpečení

Zabezpečení

Bojíte se o vaše data a o data vašich uživatelů? Nechcete být součástí další vlny hackerských a phishingových útoků? Vaše servery a aplikace zabezpečíme společně se všemi daty, které uchováváte. Vy se tak můžete přestat strachovat a věnovat se v klidu dál svému businessu.

Servis

Servis

V rámci našich služeb poskytujeme všem naším zákazníkům, ať novým, či stávajícím, kvalitní a odborný servis, na který se můžete spolehnout. Přestalo vám něco fungovat a nebo je potřeba pouze poupravit stávající řešení? Obraťte se na nás.

Hosting

Hosting

Hledáte kvalitní a ověřený hosting pro svoje nové, či stávající webové stránky? Neváhejte se obrátit na nás. S hostingem máme dlouholeté zkušenosti. Vše vám ukážeme, nastavíme a zajistíme pro vás také odborný servis, na který se můžete vždy spolehnout.

Wordpress

Wordpress

Jakožto specialisté na Wordpress se nebojíme řící, že zde je naše největší síla. Tato open source platforma nabízí široké využití, ať již chcete prezentovat nové, či stávající výrobky, služby a nebo třeba vést úspěšný blog, či eshop. Díky přehledné administraci pro vás bude hračka takové stránky samostatně spravovat a přidávat nový obsah.