Strategické služby

Strategické služby pomohou vašemu projektu nastavit jasné cíle. Pečlivě provedený výzkum a analýza jsou základem pro efektivní návrh a následně i vývoj vašeho projektu, a to v krátkodobém i dlouhodobém časovém horizontu.

  • Poznání produktu a služeb
  • Poznání cílového zákazníka
  • Přidání našeho know-how
  • Prototyp
  • Ověření výstupu
  • Zapracování změn
  • Kreativní proces
SEO

SEO

Search engine optimization, neboli optimalizace webových stránek pro webové vyhledávače, vám pomůže získat lepší pozici před konkurencí. Díky tomu se také zvýší návštěvnost vašich stránek a s tím i spojené konverze. Provedeme analýzu, vybereme vhodná klíčová slova a připravíme obsah, díky kterému získáte náskok před konkurencí ve vašem oboru.

UX

UX

UX, neboli User eXperience, je souhrnný výraz pro množství různých disciplín, z kterých se termín odvozuje. V první řadě se jedná o funkční návrhy uživatelského prostředí, testování, grafický design a všechny dalších činnosti, které jsou s tímto spojeny. Spadá sem například interakční design, použitelnost, interaktivní prostředí, architektura a řada dalších, s tímto spojených odvětví. Společným cílem je vyvolat v uživateli co nejlepší pocit, z používání dané aplikace, výrobku apod.

Prototyping

Prototyping

Prototyping je nedílnou součástí UX. Poskytuje vám možnost rychle otestovat nápady, které lze efektivně rozvíjet a dále testovat. Díky tomu lze dosáhnout řešení, které bude pro vaše zákazníky dobře pochopitelné a použitelné. S námi bude testování hračka. Ať už jde o aplikace, webové stránky, či další digitální produkty a služby.

PPC

PPC

Pay per click, neboli platba za kliknutí, je nejrozšířenějším formátem reklamy na internetu. Připravíme pro Vás dlouhodobou či krátkodobou strategii a vše společně naplánujeme. Přesně zacílíme na vaši audienci a přivedeme ji na vaše stránky. Vše s doložitelnými výslekdy. S námi se na internetu neztratíte.

Mailing

Mailing

Mailing je oblíbenou formou prezentace vašich produktů a služeb. Díky automatizaci můžete přesně naplánovat rozesílky a připravit obsah, který lze sestavit na míru pro vaše stávající i nové zákazníky. Máte nový produkt, službu a nebo se chcete pouze připomenout? Toto je pro vás ideální řešení.

Komunikační strategie (UX, market)

Komunikační strategie (UX, market)

Komunikační strategie se skládá z menších kousků, které dohromady vytvářejí celkový obraz vaší značky. Není to pouze to, co říkáte, ale jak to říkáte a jaké kanály, média a další platformy využíváte. Pomůžeme vám vybrat pro vaši značku vhodné řešení, které zajistí konzistentní sdělení napříč celou marketingovou strategií.

Průzkum a analýza

Průzkum a analýza

Průzkum trhu je nedílnou a velice důležitou součástí při zavádění nového výrobků nebo služeb. Pomůže vám najít správnou pozici na trhu, nalézt a definovat výhody i slabá místa oproti konkurencí a určit skupiny potencionálních zákazníků. Vaše hypotézy vám pomůžeme přeměnit v fakta.

Audit

Audit

Celková analýza všech faktorů, žádoucích i nežádoucích, které ovlivňují výsledky vyhledávání ve webových prohlížečích, návštěvnost webu, jeho přístupnost a použitelnost. Nezabýváme se pouze dílčími věcmi, ale kompletní analýzou, která nám umožní "vychytat" slabá místa a zlepšit výkonnost současných, či nadcházejících kampaní.

Brand Strategy

Brand Strategy

Chystáte novou a nebo máte již zavedenou značku? V rámci marketingu pro vás připravíme strategii, díky které oslovíte široké publikum potencionálních i stávajících zákazníků. Zlepšíme povědomí nejen u vašich zákazníků, ale i vašich zaměstnanců, kteří za značkou stojí. Pomůžeme vám vyčnívat před vaší konkurencí. Pojďte do toho s námi.

Content management

Content management

Správa a tvorba obsahu, který zaujme a zajistí větší návštěvnost vašich stránek, sociálních sítí a dalších platforem, na kterých prezentujete vaše výrobky a služby. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni připravit obsah, který je pro uživatele zajímavý a plní vytyčené marketingové cíle.