Kreativní služby

Skvělý design, který podtrhne váš projekt jako jedinečnou osobnost. Dokážeme jasně vizualizovat příběh a cíle vaší firmy v digitálním i tiskovém světě. Ať už se jedná o návrh loga, vizitek, e-shopu, webu nebo celé firemní identity.

  • Proces strategických služeb
  • Nápad
  • Interní připomínkování
  • Prvotní návrh
  • Představení a schválení nápadu
  • Rozpracování všeho
  • Představení a schválení celého konceptu
  • Započetí vývoje
Digital design

Digital design

Pod pojmem digital design si lze představit takřka vše, co má svou grafickou podobu a nachází se v dnešním digitálním, či virtuálním světě. Od návrhu webů, přes firemní identitu až po ilustrace. Toto vše vám v rámci našich služeb nabízíme.

UI

UI

Zkratka vychází z anglického User Interface, neboli uživatelské prostředí systému, či aplikace s ovládacími prvky. Na základě UX analýzy pro vás přichystáme moderní a intuitivní prostředí, ve kterém se budou cítit uživatelé jako doma. Dobře provedené prostředí vám zajistí spokojenost vašich uživatelů, kteří se budou rádi vracet.

Infografika

Infografika

Jak se říká fotka vydá za 1000 slov. Díky infografice můžete prezentovat informace rychle a efektivně. Zaujme svou vizuální formou a nenudí jako samotná čísla. Skvěle se hodí do prezentací, webových stránek, sociálních sítí, elektronických newsletterů nebo třeba na blog.

Brand identity

Brand identity

Brand identity je odrazem vašeho produktu, či služby. Musí být silná s jasným sdělením. Měla by vyjadřovat všechny aspekty, které váš produkt zákazníkům nabízí. Je jedno, jestli spouštíte značku novou a nebo pouze chcete osvěžit tu stávající. Svěřte se do našich rukou.

Corporate identity

Corporate identity

Corporate identity je odrazem vašeho podnikání, či organizace. Musí být silná s jasným sdělením. Měla by vyjadřovat všechny aspekty vašeho podnikání. Je jedno, jestli spouštíte novou značku a nebo pouze chcete osvěžit tu stávající. Svěřte se do našich rukou.

Logo design

Logo design

Dobře vyvedené logo je jedním z aspektů, kterými se značka prezentuje nejen na venek. Může podtrhnout kvalitu vašeho výrobku, či služeb a pokud si u zákazníků vybuduje důvěru, tak se stává jedním z hlavních marketingových prvků. Rádi pro vás takové logo připravíme.

Print design

Print design

Ať už chcete prezentovat nový produkt, event a nebo služby, které nabízíte, print design je jednou z nejvyužívanějších metod, kterou lze k takovýmto účelům využít. Od návrhů vizitek, až po velkoformátové reklamy. Print design je dobrý způsob, jak se v dnešním offline světě neztratíte (odlišíte). Neváhejte se na nás obrátit.

Copywriting

Copywriting

Naši zkušení copywriteři si dokáží pohrát se slovy tak, že vzbudí u audience potřebný zájem a dají vašemu sdělení jasně formulovaný obsah. Dobře zvolený komunikační styl má pozitivní dopad na vaše zákazníky a pomáhá budovat důvěryhodnost vaší značky. Jde o jeden z nástrojů dobrého UX. Správně zvolené texty také napomáhají optimalizaci stránek pro webové vyhledávače - SEO. Svěřte se do naší péče.

Video

Video

Profesionálně připravené video se pozná na míle daleko. Nikdo nemá rád třesoucí se rozmazané záběry v nízké kvalitě. To u nás nehrozí. Připravíme pro vás poutavé video sekvence, u kterých je kvalita na prvním místě. K dispozici máme nejen nadupané stroje, ale také potřebný software a zkušenosti.

Motion design

Motion design

Motion design je dobrým prostředkem, který vám může pomoci oslovit širší okruh uživatelů. Může podtrhnout jedinečnost vašeho produktu a služeb. Své využití nalezne nejen v reklamě, promo videu, ale třeba i v aplikacích pro mobilní zařízení. Dokáže vytvořit tu správnou atmosféru, kterou si uživatelé zapamatují.

Firemní prezentace

Firemní prezentace

Chcete zazářit před svými zákazníky, klienty, šéfem a nebo kolegy? Profesionálně připravené firemní prezentace dokáží publikum přesvědčit o vašem záměru. Zaujměte kvalitním obsahem a esteticky připraveným grafickým designem na míru.

Webové vizitky

Webové vizitky

Vizitky jsou nezbytnou součástí každého podnikání. Reprezentují vás i vaši firmu, či značku. Dobře a kreativně provedené vizitky zaujmou a vzbudí důvěru. Lidé si vás tak lépe zapamatují a mají vždy k dispozici kontaktní informace, na kterých vás lze zastihnout. To samé platí pro vizitky webové. Další výhodou je menší finanční zatížení než příprava rozsáhlých webových stránek.

Microsites

Microsites

Microsite většinou plní funkci doplňkového webu k hlavní webové prezentaci, stránce. Má svou jasnou a ucelenou podobu obsahu, který se vždy vztahuje k jednotlivému produktu, či službě. Je to velice chytrý a používaný marketingový nástroj, díky kterému můžete získat náskok před konkurencí. Jeho výhodou je rychlost, kterou se informace k potenciálním zákazníkům dostávají.

Produktové weby

Produktové weby

Produktový web plní takřka totožnou funkci jako většina microsites. S tím rozdílem, že zde se neprezentují jednotlivé služby, ale pouze konkrétní vybrané produkty. Výhodou je zde opět rychlost, kterou se informace dostávají ven, směrem k zákazníkům.