Reference

Úvod | Reference

ČSOB Penze

CSOB Penze Cílem redesignu webu csob-penze.cz zvýšit povědomí o penzijním spoření, zlepšit jeho pověst a zvýšit konverze online sjednaných smluv

Buřinka

Buřinka Pro Stavební spořitelna České spořitelny - Buřinku jsme ve spolupráci s agenturou Sherpas.cz vytvořili nový plně editovatelný web.

02 Chytrá radnice

02 Chytrá radnice Se společností O2 IT Services jsme vytvořili soutěžní webovou prezentaci zabývající se SmartCities nazvanou Chytrá radnice.

Sico

Sico Pro sico.cz zajišťujeme kompletní správu webové prezentace.

Albatros Media a.s. - Humbook

Humbook Ve spolupráci s Albatros Media a.s. jsme vytvořili webovou prezentaci pro knižní festival Humbook.

Škoda Auto

Škoda Auto Pro společnost ŠKODA AUTO a.s. jsme připravili dvě microsity. Obě microsity byly vytvořeny za účelem registrace na mezinárodních konferencích pořádané společností ŠKODA AUTO a.s. Přes jednoduchý formulář se zde zákazníci mohli zaregistrovat...

Nová Májka Hamé

Novamajka.hame.cz

Stránky pro tři nové produkty/příchutě Májky od firmy Hamé. Web slouží jako statická prezentace, kde možnost zakoupení funguje pouze jako odkaz na příslušný e-shop. Webová stránka tedy není postavena na žádném administračním systému, ale na čisté HTML šabloně.

Aurixa

Aurixa Pro advokátní kancelář a poradenskou společnost Aurixa jsme vytvořili webovou prezentaci. Po podrobné UX analýze a UX klikatelném wireframu jsme vytvořili moderní a čistý design. Webové stránky jsou plně editovatelné a responsivní.

Josef Lada

Joseflada.cz

Prezentace a internetový obchod známého malíře a spisovatele Josefa Lady. Stránky jsou koncipované do stylu Ladových ilustrací, avšak zanechávají si prvky moderních webových stránek, proto jsou také plně přizpůsobeny pro chytré telefony a tablety.

Prag Art Works

Prag Art Works Při příležitosti výstavy českých umělců pořádanou Louisou Beer jsme vytvořili designovou prezentaci obsahující zajímavá díla.

Spreadcharts

Spreadcharts Webová stránka Spreadcharts slouží zejména pro obchodníky, kteří se zajímají o obchodování nejrůznějších komodit. Na tomto projektu jsme vytvořili povedenou grafiku, a poté jí převedli do dynamické moderní podoby. Celý web je nápaditý a moderní ale zachovává si obchodní tvář pro vážené klienty.

Famedia

Hlavní slider na famedia.cz

Webové stránky vytvořené pro českou společnost, zaměřenou na venkovní reklamu, prodej kvalitních reklamních ploch a plánování kompletních reklamních outdoorových kampaní. Web má integrovaný katalog ploch vždy s aktuální portfoliem společnosti.

Postele Velda

Postele Velda Společnost Velda je špičkou ve svém oboru pohodlného a zdravého spánku. Nabízí své služby již přes 60 let a mohou se pyšnit kvalitním zbožím, které nabízejí nejen v České republice.

Renfin

Renfin Společnost Renfin se zaměřuje na investice do malých vodních elektráren v různých zemích v Evropě i zámoří. Webové stránky slouží jako prezentace společnosti a jejich referencí ze všech koutů světa. Stránky jsou responsivní, jednoduché a graficky velmi povedené. Nechybí ani výběr jazykové mutace.

Doktor v Praze

MUDr. Martin Zeman MUDr. Martin Zeman je všeobecný praktický lékař, internista, lékař pracovního lékařství ordinující v ordinaci všeobecného praktického a pracovního lékařství. Stránky jsou určeny pro pacienty, kteří chtějí využít jeho služby či nadstandartní programy. S ohledem na přehlednost kontaktních informací, jsme vytvořili stránky, které jsou přehledné, čisté, graficky povedené a s důrazem na umístění ordinace a kontakt na pana Zemana.

Středokluky

Středokluky Webové stránky pro obec Středokluky. Redesign stránek vznikl na základě požadavku na přehlednější redakční systém a intuitivnější pohyb návštěvníka skrze web. Na obecním webu Středokluk jsme vytvořili kompletní grafiku, která je přehledná, moderní a vzhledově odlišná od ostatních "klasických" obecních webů. Důraz byl kladen na jednoduchou a intuitivní strukturu webu a její uživatelské použití. Webové stránky si lze prohlédnout i na mobilních a tabletových zařízení.

Charles Bridge Fund

Chbridge.com

Stránky investičního fondu Charles Bridge vznikaly s cílem přehledného prostředí s možností registrací návštěvníků a následného zobrazení skrytého obsahu. Stránky disponují redakčním systémem, díky kterému na stránkách přibývá aktualizovaný obsah v sekci Komentáře.

LCD Factory

LCD Factory LCD Factory se specializuje nejen na opravu rozbitých displejů mobilních telefonů, tabletů a iPodů. Patří k největším servisům v Praze s dlouholetou tradicí. Webové stránky jsou uživatelsky přívětivé kvůli rychlému vyhledání cen a služeb pro danou závadu.

Aura Invest

Aurainvest.cz

Aura Invest je nově vznikající fond, u kterého jsme se snažili vytvořit moderní ale konzervativní design, který by se nejvíce hodil k tématu finančního oboru. Stránky jsou kompletně přizpůsobeny pro chytré telefony a tablety a disponují registračním systémem pro snadnější možnost informovanosti klientů.

Střecha Speciál

Střecha Speciál Stránky slouží k vyhledání specialistů na pokrývání. Proto obsahují přehled vybraných specializovaných firem. Intuitivní filtr umožňuje najít nejbližší pobočku. Pobočky lze přidávat a ubírat v administraci webu.

Stříbrný účet

Stribrnyucet.cz

Webové stránky Stříbrného účtu slouží pro jednoduchou registraci spořícího účtu v drahých kovech, jako je stříbro a zlato. Po registraci si návštěvník spravuje svůj vlastní účet, ale především vidí své vložené finance a také svůj aktuálních stav zakoupených kovů.

Lifecoracademy

Lifecoracademy.com

Prezentace trenérské školy Marka Wiesnera, která se zabývá nejenom představením školy jako takové, ale také slouží jako pomocný rezervační systém pro výuku a semináře (systém je vidět po přihlášení).

Lifecorshop

Lifecorshop.cz

Internetový obchod Marka Wiesnera, který je úzce spjatý s jeho trenérskou školou. E-shop je postavený na systému Prestashop a nabízí přehledné prostředí k pohodlnému nákupu výživových doplňků a sportovního náčiní.

KA-MU

ka-mu.cz

Společnost KAMU se po řadu let zabývá elektrickými/slaboproudými instalacemi a IT problematikou. Webové stránky se vyvíjeli s ohledem na přehlednost a čistý design, kde bylo zapotřebí oddělit 3 odvětví, ve kterých tato firma podniká.

Elektro pankrác

Elektropankrac.cz

Internetový obchod zaměřený na prodej domácích spotřebičů a autorizovaný prodejce značek Bosch a Siemens, který dodává zboží po celé České republice. Jednou z nejdůležitějších vlastností webu je přímá komunikace s účetním softwarem Pohoda a také na míru upravované vlastnosti e-shop systému.

Bery

Bery.cz

Internetový e-shop Bery se zabývá prodejem bílé elektroniky a domácích spotřebičů. Naším úkolem bylo zmodernizovat jak design obchodu, tak i samotné jádro systému, které bylo postaveno na starším systému OScommerce.

Pračka myčka chladnička

Pracka-mycka-chladnicka.cz

Internetový obchod Pračka myčka chladnička se zabývá prodejem bílé elektroniky a domácích spotřebičů. Naším úkolem bylo zmodernizovat jak design obchodu, tak i samotné jádro systému, které bylo postaveno na starším systému OScommerce.

Moja Sofia

Moja Sofia Slovenský eshop Moja Sofia se zabývá prodejem produktů (nejen) pro děti. Jedná se o stránky postavené na open-source řešení Prestashop. Při tvorbě došlo k migraci starého prostředí do nového řešení.

Pneumoto

Pro společnost RKN s.r.o. jsou vybudovali dva eshopy. Pneumoto.cz je eshop zaměřený na prodej nových i ojetých pneumatik pro motorky a čtyřkolky a jejich servis. Pneumoto.cz je jeden z největších e-shopů v tomto oboru v České republice a je určen pro retailovou klientelu. Pro velkoobchodní partnery je zde eshop rfmoto.cz.

Aplikace Valfin

Aplikace Vlafin

Valfin se zabývá finančním poradenstvím. Pomáhá porozumět finančním produktům a sestavuje finanční plány dle potřeb zákazníka. Naše zadání bylo postavit interní systém pro správu klientů na míru ušitý požadavkům klienta.

Acc daně

Accdane.cz

AccTax Advisory, s.r.o. je společnost poskytující služby daňové a účetní evidence. Hlavním požadavkem při zadání webových stránek byl čistý/přehledný design a snadná obsluha. Aktuálnost stránek je zajištěna pomocí vydávání zpráv v sekci Aktuální zprávy.

Diril cymbals

Dirilcymbals.cz

Výhradní distributor a prodejce činelů značky Diril Cymbals pro Českou a Slovenskou republiku. Internetové stránky slouží jako prezentace a obchod, kde bylo cílem dosažení přehlednosti a jednoduchosti objednání zboží.

Školka Little Pony

Skolkapraha3.cz

Soukromá mateřská školka Little Pony vznikla v říjnu 2012 a je zaměřena na přípravu předškolních žáčků k činnostem směřovaným na základní školu. Před samotným vývojem stránek se připravila kompletní SEO analýza pro přesnější vývoj webu. Analýza napomohla k pozdější správě PPC kampaní, jelikož SEO je základem úspěšného marketingu.

Memsource

Memsource.com

Memsource je software určený pro překlad textů z/do různých cizích jazyků. Software nabízí překladové balíčky od osobního využití až po vysoce profesionální výukové.

CBU

Cbuni.cz

CBU (Central Bohemia University) je soukromá škola vyučující převážně zahraniční studenty všech věkových kategorií. Stránky jsou tedy přizpůsobeny pro co nejširší spektrum návštěvníků a mají nabídnout přehlednou navigaci a jednoduchou obsluhu.

Osimoto

Osimoto.cz

Internetový obchod Osimoto se zabývá prodejem doplňků a dárkových předmětů s automobilovou tématikou. Naším zadáním bylo postavit e-shop za minimální dostupné finance, což znamená, že jsme využili kompletní šablonu pro Prestashop, nastavili jsme základy obchodu jako lokalizaci, úpravy faktur apod. a plnění obsahu si už klient obstaral sám.

LuxuryOptic

Luxuryoptic.eu

LuxuryOptic je internetový obchod prodávající luxusní brýle a samostatná skla. E-shop se budoval jako nový web s možností výběru několika měn a jazyků. Samozřejmostí také bylo placení přes platební bránu a exporty na internetové porovnávače.