Úvod | O nás | Front.process

Jaký je ideální postup tvorby webových stránek nebo eshopů?

Chápeme, že vytváření webových stránek je pro někoho nová zkušenost, a proto bychom vám chtěli ušetřit čas a nervy a stručně popsat co od nás můžete očekávat. Zde je výčet nejčastějších fází (samozřejmě lze některé body vypustit nebo naopak přidat, dle náročnosti zakázky):

Úvodní konzultace (Zdarma)

Naše oblíbená otázka na úvod: "Co očekáváte od vašeho webu po půl roce od spuštění?" Na schůzce si vyjasníme vaše představy, funkční požadavky, komu je web určen, jak má vypadat a co musí umět.

Nabídka a schválení

Obvykle do druhého dne vám zašleme nabídku, která obsahuje cenu, termín dodání a rozsah (seznam dodaných služeb, funkcionalit atd.). Po schválení nabídky se pustíme do práce!

Vývoj webu (Analýza, grafika, programování, copywriting)

Vývoj jako takový zpravidla trvá 1-2 týdny u menších projektů, u větších 2-4 týdny. Během vývoje se zákazníkem komunikujeme a schvalujeme si dílčí práce (např. schválení úvodní analýzy, designu atd.).

Testování

Po dokončení vývoje dochází nejprve ke kontrole na naší straně, následně předáváme dílo k testování zákazníkovi. Testováním si zákazník ověří, že je web funčkní a zároveň slouží jako podklad k akceptaci.

Schválení, nasazení díla

Po testování a schválení nasadíme dílo do produkčního prostředí. Následně dochází k formálnímu dokončení projektu a fakturaci.
Tímto ale vaše spolupráce s námi nekončí.

Návrhy kampaní

Máte hotový web a potřebuje přilákat více návštěvníků? Navrhneme kampaň (mailing, PPC), která zajistí větší návštěvnost.

Vyhodnocení a optimalizace

Provedenou kampaň vyhodnotíme, podáme návrhy na zlepšení, zkonzultujeme ekonomickou výhodnost a optimalizujeme.

Vyhovuje výše uvedený postup také vám?

Zanechte nám vaše telefonní číslo nebo mail a my se vám ozveme zpět.