Nové zajímavé webové stránky jsou na světě!

Další weby spuštěné! V posledních týdnech (kdy venku padaly teplotní rekordy) jsme usilovně pracovali na spuštění dalších projektů a nyní Vám tyto horké kousky s radostí a pýchou přinášíme. Najdete zde projekty, na kterých jsme se opět naučili něco nového a zlepšili se tak ve svém oboru.

LCD FACTORY

LCD Factory se specializuje (nejen) na opravu rozbitých displejů mobilních telefonů, tabletů a iPodů. Webové stránky jsme připravili uživatelsky přívětivé kvůli rychlému vyhledání cen a služeb pro danou závadu.

STŘECHA SPECIÁL

Webové stránky Střecha Speciál slouží k vyhledání specialistů na pokrývání po celé České republice. Obsahují přehled vybraných specializovaných firem a pomocí intuitivního filtru umožňuje najít velmi snadno nejbližší pobočku. V administrační části si lze tyto pobočky snadno přidávat a ubírat.

STŘEDOKLUKY

Webové stránky pro obec Středokluky. Redesign stránek vznikl na základě požadavku na přehlednější redakční systém a intuitivnější pohyb návštěvníka skrze web. Na obecním webu Středokluk jsme vytvořili kompletní grafiku, která je přehledná, moderní a vzhledově odlišná od ostatních „klasických“ obecních webů. Důraz byl kladen na jednoduchou a intuitivní strukturu webu a její uživatelské použití. Webové stránky si lze prohlédnout i na mobilních a tabletových zařízení.

Na další reference se můžete podívat ZDE

Chystáte nový projekt? Napište nám

Přetáhněte soubory do této oblasti a nebo klikněte pro nahrání. Choose File
Maximální velikost souboru: 20.97MB