Národní plán obnovy

Zpět na blog
Délka čtení: 1 min

Už jste slyšeli o projektu Národní plán obnovy?

Český Národní plán obnovy odsouhlasili ministři financí zemí Evropské unie již na podzim loňského roku. Díky tomuto projektu by do Česka mohly přitéct až desítky miliard korun na podporu ekonomiky, která zažila prudký propad vinou zdlouhavé pandemie koronaviru, která nás začala trápit na jaře roku 2020.

Peníze z plánu obnovy mají směřovat nejen do digitalizace podniků či služeb pro širokou veřejnost, využívání alternativních zdrojů energie nahrazujících uhlí, ale také třeba na obnovu lesů, onkologickou prevenci, recyklaci a mnoho dalších důležitých oblastí.

Tohoto projektu jsme si tedy v Litee nemohli nevšimnout. Zaujala nás zejména část Digitální podnik – jednoduše proto, že jsme výrobcem firemního softwaru na míru a průkopníky software factory pro firmy v Česku.

Cílem této části projektu je podpořit využívání digitálních technologií v českých podnicích, a zvýšit tak úroveň jejich digitalizace nebo automatizace s potenciálem zlepšení vnitropodnikových procesů.

Přemýšlíte k čemu byste mohli tuto dotaci využít?

Například k vývoji vlastního informačního systému či softwaru s vyšší funkcionalitou a dalších technologií umožňujících zvýšení digitální úrovně podniku.

Nebo k vývoji řídicího systému, který bude kompatibilní se všemi současnými informačními systémy a bude moci dále – i sám – zpracovávat a vyhodnocovat sbíraná data.

My vám chceme poskytnout ještě něco navíc. Společně s firmou Euroforum Group zajistíme kompletní servis pro zisk dotace z Národního plánu obnovy.

Tento ucelený balík služeb může zahrnovat pomoc od přípravy žádosti o dotaci a analýzy projektu přes přípravu na kontrolu dodržování stanovených podmínek čerpání dotace, vypracování zadání vaší digitalizace, vývoj softwaru až po jeho následné testování a uvedení do provozu.

Díky tomuto nadstandardnímu servisu se budete moci soustředit ryze na svůj podnikatelský záměr, zatímco o dotace a vývoj se postaráme my.

Národní plán obnovy myslí na všechny druhy podniků – jak na malé, tak střední i velké firmy sídlící kdekoliv na území České republiky včetně Prahy. Žádným omezením pro tuto dotaci není dokonce ani druh vašeho podnikání. Jediné, nad čím musíte popřemýšlet, je účel. Projekt musí vést k zásadní změně výrobního postupu, rozšíření výrobního sortimentu či kapacity stávající provozovny.

Dotace na digitalizaci firmy se pohybují ve výši od dvaceti do šedesáti procent.

Příjem žádostí do výběrového řízení o dotace bude brzy zahájen, proto neváhejte dlouho a kontaktujte nás.

https://www.planobnovycr.cz/

https://www.litea.cz/

https://www.euroforumgroup.cz/

Chystáte nový projekt? Napište nám

Přetáhněte soubory do této oblasti a nebo klikněte pro nahrání. Choose File
Maximální velikost souboru: 20.97MB