Motorkářský e-shop pneumoto.cz jede díky Databridge naplno

Zpět na blog

Pneumoto.cz je web určený především pro nadšence motorek, kteří si zde mohou vybrat z bohaté nabídky pneumatiky různých značek a typů pro své miláčky. Prostě vše, co každý správný motorkář potřebuje ke své pohodlné jízdě.

Na webu můžete začít odebírat newslettery. Budete mít pak pravidelný přehled o testech pneumatik, informace o nových modelech, nabídku motorkářských akcí a samozřejmě i informace o slevách a výprodejích z celého sortimentu.

 

Litea: Původní e-shop byl již dosti zastaralý a přestával stačit aktuálním potřebám klienta i uživatelů. Celý web jsme znovu navrhli a postavili na opensource PrestaShop a napojili jsme jej na účetní systém Pohoda. Pro napojení jsme využili Litea Databridge, námi vyvinutá datová synchronizace, která je schopná přenášet jednoduše data z jakéhokoli interního systému do e-shopu a zpět. Součástí e-shopu je i námi vyvinutý modul pro PrestaShop – Litea košík, který dává uživatelům možnost nakupovat ve standardním čtyř krokovém procesu. Na www.pneumoto.cz je spousta nových funkcí a vychytávek, tak se zkuste sami přesvědčit.

Chystáte nový projekt? Napište nám

Přetáhněte soubory do této oblasti a nebo klikněte pro nahrání. Choose File
Maximální velikost souboru: 20.97MB