Fabrika na software? Jistě. Máme.

Zpět na blog
Délka čtení: 2 min

 

Výrobek již není nutně produktem. Tím se stává čím dál častěji služba či technologie. Ty se ve všech oborech převratně rychle vyvíjejí, zdokonalují a vznikají nové, efektivnější produkty a služby. Rychlost vývoje je opravdu neuvěřitelná. Vzpomeňme si například, jak vypadal počítač před 30 lety a jak vypadá dnes, nebo jak jsme nosili mobilní telefon o objemu “kufříku” a nyní máme “placku” o velikosti menší kapsy. A to platí i pro služby. S rostoucí konkurencí chce každá společnost nabízet službu s přidanou hodnotou, se kterou by prorazila na svém trhu a stala se tak lídrem v inovačním procesu.

 

S inovacemi pomáháme již 10 let a ať již to byly nové programovací jazyky nebo průkopnické využívání agilních metod vývoje, vždy jsme byli u toho mezi prvními. A nejinak je tomu i dnes. Jako jedni z prvních na českém trhu začínáme nabízet službu Software Factory

O co se jedná? 

Jde o ucelený proces softwarového vývoje, kdy si klient objedná na určitou dobu konkrétní tým poskytovatele. Do tohoto týmu jsou standardně začleněni vývojáři, testeři, designéři i scrum master. Funkci produktového managera standardně zastává zaměstnanec klienta, případně může být součástí dodávaného týmu. Největší výhodou je sehranost celého týmu. Dodáním uceleného týmu specialistů se garantují požadované profesní znalosti, disponibilita v rámci požadovaného rozsahu, odladěné procesy vývoje, projekty ověřené nástroje a technologie, schopnost se rychle adaptovat v prostředí klienta, a tím pracovat pod jeho vedením.

 

Vývoj projektu s sebou přináší požadavky na zajištění kompetentních členů týmu, kteří budou schopni splnit projektový cíl. Tým tak zajistí analytickou, programovací, provozní část, návrh a správu infrastruktury, bezpečnost a v neposlední řadě správné návyky na udržitelnost vývoje. Dát dohromady takto ucelený a kompetentní tým může být interně zdlouhavý proces, který může zbrzdit váš core byznys. A čas je v businessu prostě cenná komodita. A protože konkurence nikdy nespí, je skvělé mít svého technologického partnera vždy při ruce. Rádi se jim staneme a pomůžeme vám akcelerovat váš byznys.

Kdo je typický klient pro software factory

  • Zaběhlá společnost, která vlastní nějaké softwarové řešení, ale může se stát, že potřebujete výrazně zrychlit dodání nových funkcionalit nebo že její software nefunguje, jak si představuje.
  • Společnost, která  má vlastní vývojářské oddělení, ale kapacitně nemá prostor na vývoj nového systému. 
  • Startupy, které mají jasnou vizi svého produktu, investora, ale chybí jim technologické zázemí a potřebují tak vývojové oddělení. 

Služba software factory jednoduše přináší přidanou hodnotu, kterou můžete urychlit nebo dlouhodobě rozvíjet efektivně vaše sw projekty. 

 

Chcete vědět víc? Chcete se sejít na kafe? Pak mi zavolejte nebo napište. Těším se, že spolu posuneme i váš sw projekt.

Martin Novák
martin.novak@litea.cz

Chystáte nový projekt? Napište nám

Přetáhněte soubory do této oblasti a nebo klikněte pro nahrání. Choose File
Maximální velikost souboru: 20.97MB